Ласкаво просимо в IGFA

Де жіноче або чоловіче слово, рукостискання і погляд один одному в очі варто більше ніж десятистраничного контракт!

Зростаюча кількість сумнівний пропозицій, які можна знайти на багатьох інтернет платформах, створює складності для клієнтів, постачальників і виробників в тому, як відрізнити серйозних дилерів від недобросовісних і безсоромних шукачів легкого заробітку. У той час як перші, можливо, можуть поскаржитися на одиничні втрати, другі завдають значної шкоди репутації всієї галузі. Це вимагає відповідної реакції з боку дилерів, які виконують свою роботу з любов'ю і відданістю, і хто по праву пишається своєю повсякденною роботою.

IGFA - це міжнародна асоціація обраних дилерів вживаного обладнання для поліграфічної галузі. Вона була заснована під час проведення виставки DRUPA 2012 у м.Дюссельдорф, Німеччина і має юридичну адресу в м Вінтертур, Швейцарія. Члени IGFA беруть на себе зобов'язання, довести високий рівень професійної етики і надійність у всіх елементах їх діяльності. Крім звичайної покупки і продажу, це також має на увазі ретельне планування, контроль логістики і коректності фінансових аспектів угоди. Незважаючи на те, що деякі члени IGFA конкурують один з одним в деяких конкретних ситуаціях, вони ставляться один до одного з гідністю і повагою.

Більше, ніж просто клуб джентльменів, IGFA - це знак якості, який підкреслює міцну репутацію її членів, а також їх серйозне ставлення до правильності і повноти інформації на пропоноване обладнання, а також їх ефективність і надійність, що доводиться при проведенні будь-якої угоди.

Заради власного бізнесу, не ризикуйте! Зв'яжіться з вашим власним IGFA-дилером!

 

Theurel Patrice

Казначей


René Graf

Президент


Alberto Rui

Секретар